DEMO
Weekihealth
ΑΦΙΕΡΩΜΑ- Το πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου
ΑΦΙΕΡΩΜΑ- Το πρόγραμμα του Παγκοσμίου Κυπέλλου
1ος Όμιλος
Ημερ.                         Ώρα            Πόλη                           Αγώνας
 14/06                       18:00          Μόσχα                         Ρωσία-Σαουδική Αραβία
 
 15/06                       15:00        Γεκατέρινμπουργκ       Αίγυπτος -Oυρουγουάη
 
19/06                         21:00        Αγία Πετρούπολη         Ρωσία-Αίγυπτος
 
20/06                         18:00        Ροστόφ ον Ντον           Ουρουγουάη-Σαουδική Αραβία
 
25/06                         17:00          Σαμάρα                         Ουρουγουάη-Ρωσία
 
25/06                         17:00          Βόλγκογκραντ             Σαουδική Αραβία-Αίγυπτος
 
2ος Όμιλος
Ημερ.   Ώρα     Πόλη               Αγώνας
15/06   18:00   Αγία Πετρούπολη    Μαρόκο-Ιράν
15/06   21:00   Σότσι              Πορτογαλία-Ισπανία
20/06   15:00   Μόσχα              Πορτογαλία-Μαρόκο
20/06   21:00   Καζάν              Ιράν-Ισπανία
25/06   21:00   Καλίνινγκραντ      Ισπανία-Μαρόκο
25/06   21:00   Σαράνσκ            Ιράν-Πορτογαλία
 
3ος Όμιλος
Ημερ.   Ώρα     Πόλη               Αγώνας
16/06   13:00   Καζάν              Γαλλία-Αυστραλία
16/06   19:00   Σαράνσκ            Περού-Δανία
21/06   15:00   Σαμάρα             Δανία-Αυστραλία
21/06   18:00   Γεκατέρινμπουργκ   Γαλλία-Περού
26/06   17:00   Μόσχα              Δανία-Γαλλία
26/06   17:00   Σότσι              Αυστραλία-Περού
 
4ος Όμιλος
Ημερ.   Ώρα     Πόλη               Αγώνας
16/06   16:00   Μόσχα              Αργεντινή-Ισλανδία
16/06   22:00   Καλίνινγκραντ      Κροατία-Νιγηρία
21/06   21:00   Νίζνι Νόβγκοροντ   Αργεντινή-Κροατία
22/06   18:00   Βόλγκογκραντ       Νιγηρία-Ισλανδία
26/06   21:00   Αγία Πετρούπολη    Νιγηρία-Αργεντινή
26/06   21:00   Ροστόφ ον Ντον     Ισλανδία-Κροατία
 
5ος Όμιλος
Ημερ.   Ώρα     Πόλη               Αγώνας
17/06   15:00   Σαμάρα             Κόστα Ρίκα-Σερβία
17/06   21:00   Ροστόφ ον Ντον     Βραζιλία-Ελβετία
22/06   15:00   Αγία Πετρούπολη    Βραζιλία-Κόστα Ρίκα
22/06   21:00   Καλίνινγκραντ      Σερβία-Ελβετία
27/06   21:00   Μόσχα              Σερβία-Βραζιλία
27/06   21:00   Νίζνι Νόβγκοροντ   Ελβετία-Κόστα Ρίκα
 
6ος Όμιλος
Ημερ.   Ώρα     Πόλη               Αγώνας
17/06   18:00   Μόσχα              Γερμανία-Μεξικό
18/06   15:00   Νίζνι Νόβγκοροντ   Σουηδία-Νότια Κορέα
23/06   18:00   Ροστόφ ον Ντον     Νότια Κορέα-Μεξικό
23/06   21:00   Σότσι              Γερμανία-Σουηδία
27/06   17:00   Καζάν              Νότια Κορέα-Γερμανία
27/06   17:00   Γεκατέρινμπουργκ   Μεξικό-Σουηδία
 
7ος Όμιλος
Ημερ.   Ώρα     Πόλη               Αγώνας
18/06   18:00   Σότσι              Βέλγιο-Παναμάς
18/06   21:00   Βόλγκογκραντ       Τυνησία-Αγγλία
23/06   15:00   Μόσχα              Βέλγιο-Τυνησία
24/06   15:00   Νίζνι Νόβγκοροντ   Αγγλία-Παναμάς
28/06   21:00   Καλίνινγκραντ      Αγγλία-Βέλγιο
28/06   21:00   Σαράνσκ            Παναμάς-Τυνησία
 
8ος Όμιλος
Ημερ.   Ώρα     Πόλη               Αγώνας
19/06   15:00   Σαράνσκ            Κολομβία-Ιαπωνία
19/06   18:00   Μόσχα              Πολωνία-Σενεγάλη
24/06   18:00   Γεκατέρινμπουργκ   Ιαπωνία-Σενεγάλη
24/06   21:00   Καζάν              Πολωνία-Κολομβία
28/06   17:00   Σαμάρα             Σενεγάλη-Κολομβία
28/06   17:00   Βόλγκογκραντ       Ιαπωνία-Πολωνία
 
 
ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»
    Ημερ.   Ώρα     Πόλη               Αγώνας
50. 30/06   17:00   Καζάν              1ος 3ου ομίλου-2ος 4ου ομίλου
49. 30/06   21:00   Σότσι              1ος 1ου ομίλου-2ος 2ου ομίλου
51. 01/07   17:00   Μόσχα              1ος 2ου ομίλου-2ος 1ου ομίλου
52. 01/07   21:00   Νίζνι Νόβγκοροντ   1ος 4ου ομίλου-2ος 3ου ομίλου
53. 02/07   17:00   Σαμάρα             1ος 5ου ομίλου-2ος 6ου ομίλου
54. 02/07   21:00   Ροστόφ ον Ντον     1ος 7ου ομίλου-2ος 8ου ομίλου
55. 03/07   17:00   Αγία Πετρούπολη    1ος 6ου ομίλου-2ος 5ου ομίλου
56. 03/07   21:00   Μόσχα              1ος 8ου ομίλου-2ος 7ου ομίλου
 
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
57. 06/07   17:00   Νίζνι Νόβγκοροντ   Νικητής 49-Νικητής 50
58. 06/07   21:00   Καζάν              Νικητής 53-Νικητής 54
60. 07/07   17:00   Σαμάρα             Νικητής 55-Νικητής 56
59. 07/07   21:00   Σότσι              Νικητής 51-Νικητής 52
 
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
61. 10/07   21:00   Αγία Πετρούπολη    Νικητής 57-Νικητής 58
62. 11/07   21:00   Μόσχα              Νικητής 59-Νικητής 60
 
ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ
63. 14/07   17:00   Αγία Πετρούπολη    Ηττημένος 61-Ηττημένος 62
 
ΤΕΛΙΚΟΣ
64. 15/07   18:00   Μόσχα              Νικητής 61-Νικητής 62
Tags:
ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ Διεθνή
 
Genesis Pharma
TOMY
BMS
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18:58
Ο Ντ. Τραμπ απειλεί να επιβάλει δασμό ύψους 20% στα αυτοκίνητα που εισάγονται από την ΕΕ
15:57
Δεκάξι χώρες θα συμμετάσχουν στη μίνι σύνοδο κορυφής για τη μεταναστευτική κρίση
15:46
Δεν αναμένεται «λύση» για το μεταναστευτικό από τη σύνοδο κορυφής της Ευρωπαϊκής Ένωσης, σύμφωνα με το Βερολίνο
15:21
Γερμανική κυβέρνηση: «Καλό μήνυμα» για την Ελλάδα και την Ευρώπη η απόφαση του Eurogroup
11:34
Μουχαρέμ Ιντζέ στη Σμύρνη: Ο Ερντογάν είναι κουρασμένος, ένας άνθρωπος αλαζόνας
11:32
Πάπας: Η Ιταλία και η Ελλάδα ήταν ιδιαίτερα γενναιόδωρες στην υποδοχή μεταναστών
10:59
Γκ. Έτινγκερ: Ολόκληρη η ΕΕ πρέπει να βοηθήσει τις χώρες υποδοχής μεταναστών
08:51
Για μια ακόμη φορά ο Αϊνστάιν αποδείχθηκε σωστός και μάλιστα σε άλλον γαλαξία
00:21
Η Άγκυρα απαγορεύει την είσοδο σε δύο Ευρωπαίους βουλευτές της ομάδας παρατηρητών
23:22
Καταψηφίστηκε από τη Βουλή των ΗΠΑ το ένα από τα δύο νομοσχέδια για το μεταναστευτικό
19:00
Οι ηγέτες των χωρών της Βίσεγκραντ σνομπάρουν τη μίνι Σύνοδο για το μεταναστευτικό
18:41
Η Ρώμη απειλεί να μποϊκοτάρει τη μίνι σύνοδο κορυφής των Βρυξελλών
18:00
Τηλεφώνημα Μέρκελ-Κόντε: Η συνάντηση της Κυριακής δεν θα λήξει με ένα κείμενο συμπερασμάτων
17:44
Λύση προς το συμφέρον όλων, με ελάφρυνση χρέους, περιμένει ο αντιπρόεδρος του SPD
10:20
Ο τρομερός τυραννόσαυρος δεν μπορούσε να...βγάλει γλώσσα